Dermatoloji - Büyük Sağlıklı Beslenme DySISmap Dünya Tütünsüz Günü Dünya Çevre Günü Anne Sütü ve Emzirme Rehberi - Büyük Çarpıntı - Büyük
Dermatoloji - Küçük Sağlıklı Beslenme DySISmap Dünya Tütünsüz Günü Dünya Çevre Günü Anne Sütü ve Emzirme Rehberi - Küçük Çarpıntı - Küçük

ONLINE RANDEVU

 

 

Hastanemize internet üzerinden
randevu başvurusu yapacak kişilerin dikkatine!


 • İnternetten aldığınız randevu sonucunda sistemin verdiği Referans Numaranızı poliklinik başvurunuzda mutlaka yanınızda bulundurunuz.
 •  

 • Randevu alma aşamasında telefon numarası hanesi zorunludur. Lütfen size kolaylıkla ulaşabileceğimiz telefon numarasını yazınız.
   

 • Randevu alınmasına rağmen, 1(bir) ay içerisinde 3(üç) defa randevu gününde polikliniklerimize başvurmayan hastalarımızın, internet randevu sisteminden yararlanması engellenecektir.
   

 • İnternet üzerinden aldığınız randevuları, "RANDEVU SORGULA/İPTAL" butonuna tıklayarak görebilirsiniz. 
   

 • İnternet üzerinden aldığınız randevuları iptal etmek istediğinizde, "RANDEVU SORGULA/İPTAL" bölümünün altında, Referans Numaranızı kullanarak iptal edebilirsiniz.
   

 • Polikliniklerimize kayıt için başvurunuz sırasında TC Kimlik Numarası içeren resmi bir kimliğin ibraz edilmesi zorunludur.
   

 • İnternetten aldığınız randevu tamamen ön kayıt anlamında olup, mueyene olmak için Hasta Kabul Birimine randevu saatinizden en az 30 dakika önce başvurmanız gerekmektedir. Acil şifalar dileriz.
   

 • Açılan Online Randevu Ekranında "Kaydırma Çubuğu" pasif durumda ise başka bir internet tarayıcı programı (MS IE10, Google Chrome, Mozilla Firefox, Yandex Tarayıcı vb.) ile tekrar deneyiniz.

Fotoğraflar


Tokatta Şeker Çocuklar 2.kez buluştu657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu Görev, Yetki ve SorumluluklarıRadyasyon, Radyoloji Tetkiklerinde Maruz Kalınan Dozlar ve Olası Riskler konulu eğitim toplantısı yapıldı

İletişim Bilgileri


    Adres: Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi/Hastanesi Kaleardı Mah. Muhittin Fisunoğlu Cad. Ali Şevki Erek Yerleşkesi Merkez/TOKAT
    E-Posta: hastane@gop.edu.tr
    Telefon: 0 356 212 95 00 - 444 77 60
    Faks: 0 356 212 21 42 - 212 95 96
    Randevu: 0 356 214 44 00 - 214 48 00
    Özel Muayene: 0 356 212 95 00/1053

Copyright © 2012, 2015 Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi/Hastanesi.
Tasarım: Hastane Otomasyon Birimi.